logo ISIT

FotoSender przechodzi na emeryturę  

Informujemy o powstaniu nowego systemu do obsługi zleceń online

Przypominamy 

Uprzejmie przypominamy, o zbliżającym się terminie zakończenia pracy FotoSendera- 31.08.2021.
Prosimy o przeniesienie  potrzebnych danych na  dyski swoich komputerów
Wyślij informacje do SnapLab
FotoSender przechodzi na emeryturę 
Każdy użytkownik FotoSendera, który do 31.08.2021 wyśle do nas informacje o chęci zawarcia nowej umowy na korzystanie z aplikacji SnapLab wraz z danymi do jej zawarcia na adres  lub , będzie miał możliwość dalszego korzystanie z aplikacji FotoSender.  Firmy, które nie prześlą takiej informacji zostaną wyłączone zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami.  Nowa umowa będzie obowiązywać od Września, wzór umowy prześlemy w odpowiedzi na@. 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z odpowienim działem.
Dział handlowy:
+48 533 474 608  
Wsparcie:
+48 887 733 001    
Co nowego w przyszłości?
Rozpoczęliśmy prace nad modułem do projektowania foto-gadżetów. Tych z Państwa, którzy nie oferują tego typu produktów  zachęcamy do zapoznania się z rynkiem foto-gadżetów. Być może dzięki nowemu modułowi naszej aplikacji znajdziecie tam Państwo również miejsce dla siebie :)  Podobnie jak foto-kalendarze, może być to produkt, który zwiększy znacząco przychody punktu. 
W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także podpowiemy z kim nawiązać współpracę oraz jakie narzędzia uzupełnić, aby uzyskać dobrą jakość i wydajność, a przy tym nie przepłacać.
Stale rozwijamy SnapLab, aby w jak największym stopniu spełniał wymagania Państwa oraz Państwa klientów. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo uwagi lub inspiracje, które mogłyby pomóc rozwijać system 🐱‍🏍 
Podziel się opinią o SnapLab

Produkty

Copyright   ISIT  All rights reserved